KAEL stavby s.r.o.

O nás

Spolehlivost

Naše firma je založena na hodnotách důvěry a spolehlivosti. Ne vždy se povede vše na 100%, uděláme ale maximum pro to, aby byl výsledek správně a plně k Vaší spokojenosti. Naším jménem garantujeme dobře odvedenou práci.

Pracovitost

Tahle práce nás baví, pracujeme s chutí a odhodláním. Opravdu věříme, že píle přinese dokonalý výsledek. „Co není hned, je pozdě“ - někdy to možná až přeháníme, ale to nám určitě odpustíte.

Flexibilita

Flexibilita je pro nás klíčovým prvkem úspěšné spolupráce, s respektováním potřeb se dokážeme přizpůsobit různým situacím a požadavkům.

Na nás se můžete vždy spolehnout

Komunikace
0 %
Kvalita
0 %
Osobní přístup
0 %

KAEL stavby s.r.o.

O společnosti

Jsme dva zakladatelé s pevným zázemím ve stavebnictví.

Absolvovali jsme Stavební průmyslovou školu Dušní v Praze a Stavební průmyslovou školu v Mělníce. Po studiích jsme se po hlavě vrhli tvořit praxi, a to v jedné z přední tuzemské stavební firmě, kde jsme našli společný nápad, který právě čtete.

Díky naší praxi ve vedení velkoobjemových staveb jsme získali potřebné zkušenosti, ať už v koordinaci stavby, správě či samotném vedení. Je pro nás důležité, aby naše slovo a podpis vždy znamenali kvalitu a spolehlivost. Za každou jednou stavbou chceme nechat odkaz, na který budeme pyšní.

Stavařina je pro nás vášní, chceme ji dělat jinak lépe.

Kontakt

Neváhejte nás kontaktovat

Máte-li nějaké dotazy, zájem o spolupráci nebo potřebujete poradit s Vaším stavebním projektem, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme.